בגידות – מדוע זוגות בוגדים? מהן ההשלכות לבגידה? איך להתמודד עם בגידה?

בגידות עם מישהו או מישהי מחוץ למסגרת הזוגיות הן תופעה רחבה ומוכרת. למעשה, מחקרים שונים שנערכו בתחום הוכיחו כי שיעור הבגידות בקרב בני זוג נשואים או זוגות המנהלים חיים משותפים הולך וגובר עם השנים בגלל אורח החיים המודרני והמתירני, אך לא רק.

יש סיבות רבות ומגוונות הגורמות לגברים ולנשים לבגוד בבני הזוג שלהם, למשל קושי לשמור על גחלת האהבה והתשוקה לאורך שנים, שעמום, חסכים מיניים, רצון לקשר פיזי ללא מחויבות, שהייה מחוץ לבית רוב שעות היום וחזרה הביתה כאשר בני הזוג כבר ישנים, ושלל סיבות נוספות.

כיצד מתמודדים עם בגידה?

גילוי הבגידה גורם למצוקה נפשית קשה, לתסכול, לכאב לב ולרצון לפרק את “החבילה”. רוב בני הזוג הנבגדים מתקשים לסלוח על המעשה, הם מתכנסים בתוך עצמם או משתפים את כל העולם בפרטי המקרה כדי לקבל תמיכה, ולמעשה הבגידה עלולות להיות השלכות הרסניות על בני הזוג, ילדיהם המשותפים ועל הרכוש המשותף.

יחד עם זאת, המחקרים מוכיחים כי רוב בני האדם חושבים על בגידה בבני הזוג, וזוגות רבים בוגדים לאחר תקופה יחסית קצרה בעיקר בגלל תסכול וחסך מיני. אין לקבל שום דבר כמובן מאליו בזוגיות, יש להשקיע בזוגיות כדי לשמור על הגחלת והאהבה, וחשוב לגוון גם את חיי המין כדי ליהנות מתשוקה במשך שנים לבני הזוג הקבועים.

מה לעשות כאשר מתחילים לחשוב על בגידה?

המחשבה על בגידה בבן או בבת הזוג משותפת לרוב האנשים, ואין לראות בכך בעיה. אם התחלתם לחשוב על בגידה כדאי לנסות לברר מהן הסיבות לכך, ובהתאם לתשובות שתספקו לעצמכם תוכלו לקבל החלטה להשקיע יותר בבן הזוג ולמצוא את שביל הזהב שימנע בגידות בזוגיות היפה שלכם.

עם זאת, יתכן ולא תוכלו לשלוט יותר ברצון העז לסקס מחוץ לנישואים, ותוכלו “לרכך” את הבגידה באמצעות חדרים דיסקרטיים עם מופעי סקס אינטימיים, צפייה בפורנו (עדיף יחד), אוננות, רכישת אביזרי מין לשימוש עצמי ולפורקן מיני מענג, ובהתאם למצבכם הכלכלי תוכלו “לתת בסתר”, להחזיק פילגש וכדומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.