יחסי מין בהריון

סקס בהריון

האם מותר לקיים יחסי מין בהריון? האם אפשר לבצע חדירה מלאה בהריון? האם יחסי מין מסכנים את העובר? האם סקס בחודש תשיעי יכול לזרז את הלידה?

נשים וגברים כאחד תוהים האם מותר להם לקיים יחסי מין בתקופת ההריון, ואם כן אלו תנוחות מומלצות עבורם. חשוב לזכור כי תקופת ההריון נחשבת לתקופה חושנית במיוחד, למרות שבשליש הראשון להריון החשק המיני פוחת בדרך כלל בגלל תופעות כמו בחילות ועייפות מוגברת. החל מהשליש השני התשוקה גוברת וגם בשליש האחרון אפשר לקיים יחסי מין מלאים, אך יש מגבלות פיסיות בגלל הבטן הגדולה.

האם מותר לקיים יחסי מין בהריון?

המומחים טוענים כי מותר ואפילו מומלץ לקיים יחסי מין במשך כל תקופת ההריון, כל עוד ההריון תקין והרופא לא הורה לכם אחרת. ניתן ליהנות מיחסי מין מלאים הכוללים חדירה, האיבר הזכרי אינו מסכן את העובר, ואפשר ליהנות מסקס סוער, תוך התחשבות במגבלות הגופניות של האישה. עם זאת, אם האישה סובלת מטחורים בהריון, תופעה רווחת למדי, אפשר לוותר על מין אנאלי.

תנוחות סקס מומלצות בהריון

אם האישה אינה סובלת מכאבים במהלך הסקס, אין בעיה לקיים יחסי מין בכל התנוחות המוכרות. עם זאת, שכיבה ממושכת על הגב עלולה לגרום לאישה ההרה לחולשה ולבחילות, לכן מקובל להעדיף בשליש השני והשלישי של ההריון תנוחות כמו ישיבה ורכיבה על הגבר ותנוחות צדדיות, כך לא מופעל לחץ על הרחם.

כמו כן, אפשר ליהנות ממין אוראלי אך חשוב לוודא כי הגבר אינו סובל מהרפס ויש להימנע מנשיפות אוויר לתוך הנרתיק.

מדוע כדאי לכן לרכוש ביצים סיניות לתקופת ההריון?

כדאי לרכוש ביצים סיניות בהריון כדי לחזק את שרירי רצפת האגן, את הביצים מחדירים לנרתיק. התרגול עם הביצים הסיניות מהנה ומענג, באמצעותן ניתן להתחבר לרחם, לשפר את השליטה על הסוגרים, לחזק את שרירי רצפת האגן לפני ואחרי הלידה, ואפילו לשפר את היכולת להגיע לאורגזמה נפלאה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.