הויברטור הראשון שלי

הויברטור הראשון שלי

ויברטור הוא אביזר מין פופולרי הגורם לרטט מענג כנגד איברי המין בגוף. זהו מכשיר חשמלי המוגדר כצעצוע מין, באמצעות הפעלת המכשיר נהנים מעינוג מיני לבד או בעזרת בן או בת הזוג, השימוש בוויברטור עוזר לאוננות ומאפשר להגיע לאורגזמה נפלאה ומרגשת בקלות ובמהירות לעומת עינוג ידני.

מתי נוצר הויברטור הראשון?

הוויברטור החשמלי הראשון הומצא על ידי רופא בריטי בשם ג’וזף מורטימר גרנוויל, בתחילת שנות ה-80 של המאה הקודמת. בהתחלה הוויברטור שימש למטרות רפואיות אך תוך זמן קצר החלו לשווק דגמים ביתיים לשימוש עצמי. הדגמים הראשוניים שווקו ככלי עזר רפואי אך כאשר שחקני ושחקניות הפורנו החלו להשתמש במכשיר בסרטים, הוויברטור הפך במהרה לאביזר מין פופולרי בקרב נשים, גברים וזוגות בכל העולם.

סוגי ויברטורים מומלצים

רגע לפני שנגלה לכם איך לבחור ויברטור כדאי להכיר את הסוגים השונים הקיימים. למעשה, ויברטורים מגיעים במבחר עצום של סוגים, גדלים, עיצובים וצבעים. בחנות שלנו תוכלו לרכוש דגמים איכותיים של ויברטור למתחילות, ויברטור לזוגות ועוד. כמו כן, כדאי לכן ולכם להזמין בחנות ויברטור עם מאלץ לעינוג אינטנסיבי ולסיפוק מדהים, יש גם דגמים של ויברטור מסתובב המעניק סיפוק משכר חושים. הסוגים הנפוצים והפופולריים ביותר הם:

  • ויברטור ארנב – הוויברטור האיכותי נועד לסייע לכן להגיע לאורגזמה מענגת ומרגשת במיוחד, הוא רב שימושי ומכיל שני פינים, לכן אתן יכולות להתענג בו זמנית מתחושה נפלאה ומענגת בדגדגן ובווגינה.
  • ויברטור שרביט – הדגם הקלאסי המזכיר בצורתו שרביט מוארך, הוויברטור מגרה את הדגדגן ותורם לעינוג מיני ומשחרר של הווגינה.
  • רוקט פוקט – לבטח שמעתן על רוקט פוקט – החבר הטוב ביותר של האישה המודרנית, זהו דגם קטן המתאים גם לנסיעות, הוא מספק עוצמת רטט אחידה לרוב וניתן להגיע לסיפוק מיני נפלא.
  • ויברטור G SPOTדגם מומלץ ופופולרי בעל מרקם רך ונעים המיועד להחדרה גם לישבן, מומלץ למרוח חומרי סיכה לפני השימוש.

איך לבחור ויברטור?

כדי לבחור ויברטור אנו ממליצים תמיד להתחיל עם ויברטור למתחילות, ולאחר שמבינים עד כמה נפלא המכשיר, אפשר לעבור לדגמים המתקדמים יותר. יש גם ויברטור לזוגות המתאים בעיקר לבני זוג שאוהבים לשלב צעצועים ומשחקים ביחסי המין שלהם. כמו כן, חשוב לבדוק מראש מהו גודל המכשיר, ממה הוא עשוי, תקופת אחריות, ובמיוחד יש להתייחס לעוצמת הרטט, לנוחות הניקוי, לעמידות המוצר, לצורה ולעיצוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.