מה זה דילדו?

מה זה דילדו

דילדו הוא אחד מאביזרי המין הפופולריים ביותר, הוא מזכיר בצורתו את איבר המין הזכרי ומשמש לצורכי אוננות ויחסי מין. המומחים טוענים שמקור השם הוא מהמילה האיטלקית DILETTO, כלומר עונג, אך כנראה אביזר המין קיבל את שמו מהביטוי באנגלית פין זקור – DIL DOUL.

רוב הדגמים מעוצבים בצורת פין גברי, אך ניתן למצוא כיום בחנויות הסקס מגוון דגמים בשלל עיצובים אחרים. כמו כן, אפשר להזמין באתר דילדו גדול עם או ללא ביצים, יש גם דגמים ייעודיים כמו דילדו רוטט להעצמת העונג והתחושה בעת החדירה והשימוש.

מגוון שימושים ואפשרויות

דילדו נועד לחדירה לנרתיק האישה או לצורך חדירה לפי הטבעת, לכן זהו מוצר רב שימושי לנשים ולגברים, ואביזר מין פופולרי בקרב זוגות בכל הגילים. מומלץ לרכוש דילדו העשוי מחומרים איכותיים, בעיקר סיליקון רפואי, כך תוכלו להקפיד על היגיינה, לשטוף את הצעצוע שלכם אחרי השימוש והבילוי המשותף, ותימנעו מרגישויות ומבעיות בריאות.

בין אם החלטתם לרכוש דילדו כפול, דילדו ענק או דילדו אנאלי, תוכלו להשתמש במוצר המדליק במגוון צורות, וכדאי להיות יצירתיים. יש זוגות המעבירים את הדילדו על העור והפתחים השונים בגוף כחלק מהמשחק המקדים, הדילדו מתאים גם לחדירה אנאלית מענגת הגורמת לשיכרון חושים עבור נשים וגברים כאחד. את הדילדו אפשר להחדיר גם לפה, אפשר גם להזמין דילדו רוטט המתאים במיוחד לגירוי נקודת הג’י.

לכל אחד יש דגם המתאים במיוחד עבורו, לכן כדאי להתייעץ וכך אפשר לבחור את הדילדו שלי המתאים למשחקי המין המועדפים עליכם, לסגנון האוננות שלכם ולחלומות הכמוסים שלכם בחדר המיטות. כדאי לבדוק ממה מיוצר הדילדו, האם הוא מגיע עם בסיס ואקום להצמדה נוחה למשטח, מהו גודל המוצר, איך לנקות ולשמור עליו, מהו המרקם שלו (רך, קשה וכדומה) והאם הוא מתאים לחדירה בו זמנית או לא.

לשדרג את חיי המין

נשים רבות רוכשות דילדו גדול ונהנות רק מהמחשבה עליו ומהתבוננות בו, אך למה רק להביט אם אפשר לשלב את הדילדו במשחקים המקדימים וביחסי המין. השימוש בדילדו בטוח, כדאי להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון, ואם אתם מחפשים אביזר מין לשדרוג החוויות שלכם בחדר המיטות, כדאי להזמין דילדו כפול המאפשר לשני בני הזוג להשתמש במוצר יחד ולהגיע לסיפוק מיני מדהים ולחוויה משותפת שרוצים לחזור עליה עוד ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.