מין אנאלי בעד או נגד

פלאג אנאלי

יחסי מין אנאליים מעוררים לא מעט מחלוקות בציבור הרחב, ובמיוחד במדינות שמרניות יחסית. למעשה, מין אנאלי נתפס כמעשה שנוי במחלוקת כבר בתנ”ך,  ובדין הפלילי הוא מוגדר כמעשה סדום כאשר הפעולה נעשית שלא בהסכמה או בקטין. יחד עם זאת, הפתיחות המינית והרצון להתנסות במשחקים מקדימים ובדרכים חדשות לעינוג מיני ולהשגת אורגזמה, כל אלו ועוד גורמים לנשים ולגברים להתנסות בחוויה המדליקה והמענגת, אך חשוב לשמור על ראש פתוח, להסכים למעשה עם בני הזוג ומומלץ להקפיד על אמצעי מניעה וכמובן לבחור חומר סיכוך לחדירה אנאלית כדי להימנע מפציעות וכאבים.

עובדות שלא ידעתם על מין אנאלי

מין אנאלי נפוץ בכל התרבויות והעמים מימי קדם, יש לכך תיעוד אפילו בתנ”ך. אם חשבתם שמין אנאלי קיים רק בקרב בני אדם הרי טעות בידכם כיוון שהמעשה שכיח בקרב לא מעט בעלי חיים, ביניהם כלבים.

בקרב אנשים הטרוסקסואלים המין האנאלי נחשב לעיתים כאקט משפיל, או כאקט שלעולם הם לא יעשו, אך בשנים האחרונות יותר ויותר הטרוסקסואלים מתנסים בחוויה המענגת ומשפרים את חיי המין שלהם פלאים.

בתרבות הפרואנית הקדומה המין האנאלי היה נפוץ במיוחד, וגברים ונשים העדיפו אותו על חדירה רגילה. בתקופת האימפריה הרומית המין האנאלי היה נפוץ בעיקר בקרב גברים בוגרים ונערים. עובדה נוספת שכדאי לדעת היא שיש להשתמש בחומרי סיכוך איכותיים על בסיס מים ולא סיליקון, ועדיף להימנע משמן זית או מכל שמן אחר כיוון ששמן עלול לחורר את הקונדום. עובדה נוספת היא שיש מדינות בארצות הברית בהן מין אנאלי אינו חוקי, לעיתים בסתירה לכך שנישואים חד מיניים נחשבים לחוקיים במדינה.

אביזרי מין אנאליים

אם אתם מעוניינים לשדרג את חיי המין שלכם ולהתנסות במין אנאלי, כדאי לכם לרכוש באתר שלנו אביזרי מין אנאליים שונים, ביניהם חרוזים אנאלי המבטיחים לכם חוויה מדהימה וייחודית, פלאג אנאלי המתאים לנשים ולגברים, דילדו אנאלי למביני עניין ואביזרים נוספים. בעת הזמנת האביזרים אנו ממליצים לכם לרכוש גם חומר סיכוך איכותי לחדירה אנאלית נעימה וללא כאב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.